Transport mebli Warszawa

Jeżeli zależy Ci na taniej przeprowadzce na terenie Warszawy, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim w pełni dopasowana obsługa troszcząca się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu na czas przewozu. Takie podejście sprawia, że jesteśmy w stanie działać w pełni profesjonalnie.

naprawa i regeneracja pomp hydromotorów

Inwestycja w nowy sprzęt to duży wydatek, na który nie może pozwolić sobie każde przedsiębiorstwo. Dlatego też warto zastanowić się nad alternatywą w postaci zakupu sprzętu, który ma już jakiś przebieg. Warsztat naprawczy Hydro-Dex oferuje używane maszyny budowlane na sprzedaż. W chwili obecnej w naszej ofercie znajdą Państwo walec oraz ładowarkę. Są to w pełni sprawne urządzenia, które jeszcze przez wiele długich lat mogą cieszyć Państwa swoją efektywną pracą. Do dowodu zakupu dołączamy również gwarancję na sprawność układu hydraulicznego.

olej grzewczy

Paliwa płynne sprzedajemy zarówno klientom prywatnym, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwom. Posiadanie stacji paliw, bazy transportowej i kilku cystern sprawia, że zajmujemy się zarówno dystrybucją detaliczną, jak i sprzedażą hurtową. Dostarczany przez nas olej grzewczy pochodzi tylko od zaufanych producentów, takich jak PKN Orlen i Lotos.

Busy do Anglii

Nasza firma, która swoją siedzibę ma w Sandomierzu, ale działa na terenie całej Polski, organizuje przewozy z Polski do Anglii. Klienci mogą liczyć na pełen komfort podróży, który zapewniają wygodne, klimatyzowane pojazdy. Przewozimy także paczki, dostosowując swoje usługi do każdego klienta indywidualnie.

Czyszczenie DPF Katowice

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą usuwania zanieczyszczeń z rur wydechowych. Czyszczenie filtrów DPF jest możliwe dzięki specjalnemu urządzeniu, które pozbywa się spieczonych złogów popiołu i sadzy zgromadzonych wewnątrz. Nasza metoda jest najszybszym i najprostszym rozwiązaniem, które nie wymaga rozcinania materiału czy działania wysoką temperaturą lub chemikaliami.

Myjnia samoobsługowa

Marzy Ci się własna myjnia samoobsługowa - nasza oferta powstała właśnie dla Ciebie. Wszystkie nasze obiekty wykazują się doskonałym działaniem, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród klientów z całej Polski. Jeżeli zależy Ci na współpracy z doświadczoną i uczciwą firmą - zgłoś się do nas. Gwarantujemy, że zakupiona u nas myjnia samoobsługowa będzie powodem Twojej satysfakcji.

Autopomoc Podkarpacie

Ofertę kierujemy do osób, które potrzebują szybkiego transportu uszkodzonego pojazdu. Świadczymy autopomoc na terenie Podkarpacia - przewieziemy uszkodzony samochód na lawecie we wskazane przez klienta miejsce, ale nie tylko. Oferujemy również dowóz paliwa, a także ładowanie akumulatora przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Ucho cumownicze

Jeżeli uwielbiasz przebywać w swoim jachcie lub motorówce w wolnym czasie i cenisz sobie chwile spędzone na wodzie, koniecznie odwiedź naszą stronę. W sklepie żeglarskim znajdziesz nie tylko odbijacze i wykładziny jachtowe, ale również kierownice trójramienne oraz ucho cumownicze. Wantownik dostępny jest w kilku długościach i średnicach.

naprawy powypadkowe

Oferujemy kompleksowe naprawy powypadkowe z OC sprawcy. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Realizujemy naprawy podzespołów oraz karoserii, w tym lakiernictwo. Z nami żadna kolizja czy stłuczka nie spowoduje, że zostaniesz bez możliwości swobodnej komunikacji. Klientom oferujemy oczywiście darmowe auta zastępcze na czas serwisowania. Sprawdź już teraz, kiedy i na jakich warunkach możesz skorzystać z naszej obsługi po kolizjach i stłuczkach.

taxi Knurów

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, znających bezpieczne, ale też szybkie, trasy. Wykonują oni przewóz osób w różnych miejscach w Polsce, a na specjalne zlecenie - także realizują odprowadzanie samochodu. Nasza dyspozytornia czynna jest 24 godziny na dobę, jesteśmy w wyznaczonym miejscu zawsze punktualnie i dowozimy na czas. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo.

Organizacja ruchu

Profesjonalna organizacja ruchu - to jeden z obszarów, w jakich się specjalizujemy. W swojej działalności kierujemy się zapewnieniem klientom powodów do zadowolenia - mamy więc pewność, że współpraca z nami będzie dla nich całkowicie opłacalna. Wybierając naszą firmę możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań. Skorzystaj z naszej oferty na organizację ruchu - jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Twoich wymagań pod żadnym względem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.

wynajem aut Kraków

Wypożyczamy samochody firmom oraz klientom indywidualnym średnio- i długoterminowo. W naszej flocie znajdziesz zarówno większe samochody dostawcze, idealne do przeprowadzek, wygodne do jazdy po mieście SUVy oraz combi. Na stronie internetowej możesz porównać różne modele i wybrać najlepszy dla siebie pojazd. Oferowany przez nas wynajem aut obejmuje Kraków, Katowice oraz Warszawę.

Kursy mechanika samochodowego

Przygotowaliśmy profesjonalne kursy mechanika samochodowego, po których zdobędziesz odpowiednie kompetencje do wykonywania nowych zadań. Jest to branża, która ciągle się rozwija - warto jest więc zainwestować również w swój rozwój i nie pozostać w tyle za konkurencją - zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.