Szkoła tańca Katowice

Od stylu towarzyskiego do zaawansowanych kroków salsy i tańca weselnego, dla par i solo - nasza katowicka szkoła tańca jest dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na parkiecie. Nasi nauczyciele pokażą Wam, jak sztywne kroki, figury i układy zamienić na emocje i pozytywną energię. W ofercie znajdziecie karnety na jeden lub więcej kursów, które prowadzimy od poniedziałku do piątku dla osób o różnym poziomie umiejętności.

Rowery używane

Na naszej stronie internetowej znajdziecie niezwykle wytrzymałe i niezawodne rowery używane, jakie możecie wykorzystywać do aktywnego spędzania wolnego czasu z Waszymi bliskimi. Stanowią one również tani i zdrowy sposób na przemieszczanie się po mieście, d pracy czy do szkoły. Dzięki dostępnym u nas solidnym jednośladom możliwe jest długoletnie korzystanie z ich funkcjonalności przez naszych klientów. Gwarantujemy Wam dostępność rozmaitych wersji, między innymi górskich, trekingowych czy dziecięcych.

Fitness 24 Kraków

Chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów i poczuć się naprawdę świetnie w swojej skórze? Zależy Ci na tym, aby popracować nad swoją formą i aby odpowiednia dawka ruchu przyczyniła się do polepszenia Twojego samopoczucia? Jeżeli tak, to doskonałym rozwiązaniem okaże się dla Ciebie Atlantic Squash & Fitness znajdujący się w Krakowie. Oferujemy m. in. profesjonalne zajęcia fitness, w trakcie których będziecie mogli cieszyć się mnóstwem fantastycznej zabawy, a jednocześnie spalać nadprogramowe kilogramy!