Skoki spadochronowe

Interesują Cię skoki spadochronowe? Marzysz o uprawianiu tego sportu? Dobrze zatem trafiłeś, gdyż nasza szkoła doskonale przygotuje Cię do tego zajęcia. Tandemowe lub indywidualne skoki może praktykować każdy, więc nie ma obaw! Zapraszamy do wspólnej zabawy - wystarczy kontakt z nami! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów oferty.

hantle olimpijskie

Uzupełnią wyposażenie profesjonalnej siłowni, ale sprawdzą się także w warunkach domowych. Hantle olimpijskie o różnym obciążeniu wykonane są z żeliwa zabezpieczonego warstwą gumy. Taki rodzaj ochrony pozwala wytłumić dźwięk opadającego talerza do ćwiczeń i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Korzystając regularnie ze sprzętu wzmocnimy obręcz barkową i wyrzeźbimy ramiona.

wypożyczalnia kajaków Bory Tucholskie

Zajmujemy się organizacją spływów po różnych rzekach, między innymi Brdzie, Zbrzycy, Wdzie czy Wierzycy. Nasza wypożyczalnia kajaków znajduje się w Borach Tucholskich. Nieustannie inwestujemy w nasz rozwój, dlatego sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny. Tego typu aktywność jest ciekawym pomysłem na imprezę firmową lub wieczór panieński.

ile piłeczek do basenu?

Planujesz stworzenie przestrzeni, w której dzieciaki będą mogły kąpać się w kolorowych kuleczkach? Jeśli tak, to nasz kalkulator z pewnością pozwoli Ci na obliczenie jakiej liczy kulek potrzebujemy. Nie musisz już głowić c się "ile piłeczek do basenu?" - nasze narzędzie poda Ci dokładną informację, gdy tylko wpiszesz wymiary!

Szkoła tańca Katowice

Od stylu towarzyskiego do zaawansowanych kroków salsy i tańca weselnego, dla par i solo - nasza katowicka szkoła tańca jest dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na parkiecie. Nasi nauczyciele pokażą Wam, jak sztywne kroki, figury i układy zamienić na emocje i pozytywną energię. W ofercie znajdziecie karnety na jeden lub więcej kursów, które prowadzimy od poniedziałku do piątku dla osób o różnym poziomie umiejętności.

Rowery używane

Na naszej stronie internetowej znajdziecie niezwykle wytrzymałe i niezawodne rowery używane, jakie możecie wykorzystywać do aktywnego spędzania wolnego czasu z Waszymi bliskimi. Stanowią one również tani i zdrowy sposób na przemieszczanie się po mieście, d pracy czy do szkoły. Dzięki dostępnym u nas solidnym jednośladom możliwe jest długoletnie korzystanie z ich funkcjonalności przez naszych klientów. Gwarantujemy Wam dostępność rozmaitych wersji, między innymi górskich, trekingowych czy dziecięcych.