Skoki spadochronowe

Interesują Cię skoki spadochronowe? Marzysz o uprawianiu tego sportu? Dobrze zatem trafiłeś, gdyż nasza szkoła doskonale przygotuje Cię do tego zajęcia. Tandemowe lub indywidualne skoki może praktykować każdy, więc nie ma obaw! Zapraszamy do wspólnej zabawy - wystarczy kontakt z nami! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów oferty.

Nauka karate Warszawa

Idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które interesują się sportem i sztukami walki, są prowadzone przez nas zajęcia karate. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz klub sportowy. Proponujemy Państwu przede wszystkim odpowiednie przekazanie wiedzy teoretycznej o karate i praktyczne ćwiczenia, treningi, a nawet turnieje. Karate w Warszawie to idealny sposób na wyrzucenie z siebie negatywnego gniewu, zamieniając go w pozytywną energię. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

kołowrotek jaxon

Marzysz o nowej wędce? A może twój stary kołowrotek szwankuje? Nie pozwól, aby niesprawny sprzęt zaprzepaścił szansę na udany połów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie internetowym ABCWędkarza. Nasz asortyment jest starannie dobierany - tak aby stanowił zbiór najnowocześniejszych i zarazem stanowiących ciekawe rozwiązania dla wędkarzy różnej maści - spławikowych, gruntowych, morskich, podlodowych czy spiningowych. Wszystkich pasjonatów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

hantle olimpijskie

Uzupełnią wyposażenie profesjonalnej siłowni, ale sprawdzą się także w warunkach domowych. Hantle olimpijskie o różnym obciążeniu wykonane są z żeliwa zabezpieczonego warstwą gumy. Taki rodzaj ochrony pozwala wytłumić dźwięk opadającego talerza do ćwiczeń i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Korzystając regularnie ze sprzętu wzmocnimy obręcz barkową i wyrzeźbimy ramiona.