Skoki spadochronowe

Interesują Cię skoki spadochronowe? Marzysz o uprawianiu tego sportu? Dobrze zatem trafiłeś, gdyż nasza szkoła doskonale przygotuje Cię do tego zajęcia. Tandemowe lub indywidualne skoki może praktykować każdy, więc nie ma obaw! Zapraszamy do wspólnej zabawy - wystarczy kontakt z nami! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów oferty.

Nauka karate Warszawa

Idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które interesują się sportem i sztukami walki, są prowadzone przez nas zajęcia karate. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz klub sportowy. Proponujemy Państwu przede wszystkim odpowiednie przekazanie wiedzy teoretycznej o karate i praktyczne ćwiczenia, treningi, a nawet turnieje. Karate w Warszawie to idealny sposób na wyrzucenie z siebie negatywnego gniewu, zamieniając go w pozytywną energię. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

hantle olimpijskie

Uzupełnią wyposażenie profesjonalnej siłowni, ale sprawdzą się także w warunkach domowych. Hantle olimpijskie o różnym obciążeniu wykonane są z żeliwa zabezpieczonego warstwą gumy. Taki rodzaj ochrony pozwala wytłumić dźwięk opadającego talerza do ćwiczeń i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Korzystając regularnie ze sprzętu wzmocnimy obręcz barkową i wyrzeźbimy ramiona.

Drabinki sportowe

Hurtownia z akcesoriami i wyposażeniem potrzebnym każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej ma w swojej ofercie także drabinki sportowe. Jest to niezbędny element każdej sali gimnastycznej, korekcyjnej, czy nawet przedszkolnej. Dzięki trwałej konstrukcji i różnych wysokości produktu, zarówno młodzież jak i przedszkolaki mogą być sprawnymi i dobrze się bawić.

wypożyczalnia kajaków Bory Tucholskie

Zajmujemy się organizacją spływów po różnych rzekach, między innymi Brdzie, Zbrzycy, Wdzie czy Wierzycy. Nasza wypożyczalnia kajaków znajduje się w Borach Tucholskich. Nieustannie inwestujemy w nasz rozwój, dlatego sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny. Tego typu aktywność jest ciekawym pomysłem na imprezę firmową lub wieczór panieński.

Kickboxing trening

Nasza szkoła sztuk walki to świetny sposób na aktywność fizyczna i samodoskonalenie zarówno dla zawodowców, jak i początkujących. Prowadzimy profesjonalne zajęcia sportowe z dyscyplin takich jak kickboxing. Trening odbywa się w obecności wykwalifikowanych mentorów z bogatym doświadczeniem zawodniczym.

sakwy do roweru

Nasz sklep powstał po to, aby móc zaoferować Państwu najwyższej jakości rowery oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do nich przeznaczone. Prócz wysokiej klasy jednośladów posiadamy również dzwonki i błotniki, kosze, torby, sakwy, liczniki, pompki, zapięcia, łańcuchy, koszyki, lampki, bidony, zapięcia oraz wiele innych produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. W razie pytań, służymy fachowym doradztwem.