Skoki spadochronowe

Interesują Cię skoki spadochronowe? Marzysz o uprawianiu tego sportu? Dobrze zatem trafiłeś, gdyż nasza szkoła doskonale przygotuje Cię do tego zajęcia. Tandemowe lub indywidualne skoki może praktykować każdy, więc nie ma obaw! Zapraszamy do wspólnej zabawy - wystarczy kontakt z nami! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów oferty.

Nauka karate Warszawa

Idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które interesują się sportem i sztukami walki, są prowadzone przez nas zajęcia karate. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz klub sportowy. Proponujemy Państwu przede wszystkim odpowiednie przekazanie wiedzy teoretycznej o karate i praktyczne ćwiczenia, treningi, a nawet turnieje. Karate w Warszawie to idealny sposób na wyrzucenie z siebie negatywnego gniewu, zamieniając go w pozytywną energię. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

kołowrotek jaxon

Marzysz o nowej wędce? A może twój stary kołowrotek szwankuje? Nie pozwól, aby niesprawny sprzęt zaprzepaścił szansę na udany połów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie internetowym ABCWędkarza. Nasz asortyment jest starannie dobierany - tak aby stanowił zbiór najnowocześniejszych i zarazem stanowiących ciekawe rozwiązania dla wędkarzy różnej maści - spławikowych, gruntowych, morskich, podlodowych czy spiningowych. Wszystkich pasjonatów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

hantle olimpijskie

Uzupełnią wyposażenie profesjonalnej siłowni, ale sprawdzą się także w warunkach domowych. Hantle olimpijskie o różnym obciążeniu wykonane są z żeliwa zabezpieczonego warstwą gumy. Taki rodzaj ochrony pozwala wytłumić dźwięk opadającego talerza do ćwiczeń i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Korzystając regularnie ze sprzętu wzmocnimy obręcz barkową i wyrzeźbimy ramiona.

Stalowe drabinki gimnastyczne

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż sprzętów do ćwiczeń, akcesoriów, a także kącików sportowych dla dzieci. W naszej ofercie znajdują się także stalowe drabinki gimnastyczne. Posiadamy kilkanaście wariantów kolorystycznych, między innymi niebieskie, czarne i białe. Przyrząd ten pozwala na dołączenie innych sprzętów do ćwiczeń, między innymi drążka do podciągania czy regulowanej ławeczki.

Drabinki sportowe

Hurtownia z akcesoriami i wyposażeniem potrzebnym każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej ma w swojej ofercie także drabinki sportowe. Jest to niezbędny element każdej sali gimnastycznej, korekcyjnej, czy nawet przedszkolnej. Dzięki trwałej konstrukcji i różnych wysokości produktu, zarówno młodzież jak i przedszkolaki mogą być sprawnymi i dobrze się bawić.

wypożyczalnia kajaków Bory Tucholskie

Zajmujemy się organizacją spływów po różnych rzekach, między innymi Brdzie, Zbrzycy, Wdzie czy Wierzycy. Nasza wypożyczalnia kajaków znajduje się w Borach Tucholskich. Nieustannie inwestujemy w nasz rozwój, dlatego sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny. Tego typu aktywność jest ciekawym pomysłem na imprezę firmową lub wieczór panieński.