Nauka pływania dla dorosłych

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności sportowe, a jednocześnie zadbać o zdrowie i świetne samopoczucie? Nauka pływania dla dorosłych z Kuźnią Pływania to gwarancja sukcesu, która wynika z faktu, że zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Globusy dla dzieci

Sklep oferuje produkty, które są jedocześnie zabawką, ozdobą i pomocą naukową. Globusy dla dzieci ułatwiają abstrakcyjne myślenie, pomagają zrozumieć i zapamiętać ruchy ziemi, rozmieszczenie kontynentów, oceanów, mórz i krajów. Produkty są dostępne w różnej wielkości, a niektóre mają funkcję podświetlenia.

Traktorek na akumulator

Aby zagwarantować swojemu dziecku długie godziny atrakcyjnej zabawy, nasza firma poleca cały wachlarz wyjątkowych produktów. Jednym z elementów cieszących się niezwykłą popularnością jest bez wątpienia traktor na akumulator. Dzięki niemu Twoja pociecha będzie mogła bawić się w budowniczego, a jednocześnie rozwinie swoje umiejętności manualne.

sklep z artykułami dla dzieci

Nasz sklep z artykułami dla dzieci posiada niezwykle bogatą ofertę wszelkich niezbędnych produktów, w które powinny się znaleźć w domu, w którym pojawił się maluch. Nasz sklep szczyci się tym, że oferuje bezpiecznie produkty znanych producentów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznani się z naszą ofertą!

Organizer na łóżeczko

Nasze produkty pomagają zorganizować przestrzeń pokoju dziecięcego. W tym celu polecamy ręcznie wykonany, bawełniany organizer na łóżeczko. Można przechowywać w nim akcesoria, które zawsze należy mieć pod ręką - pieluszki, chusteczki i wiele innych. Produkt mocuje się do mebla za pomocą wiązanych troków.

Sklep z artykułami plastycznymi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wspaniałe, profesjonalne artykuły plastyczne najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim powstaną niezwykle piękne projekty artystyczne, które będą cechowały się pięknem i oryginalnością. Więcej informacji o naszych produktach znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Nasz sklep z artykułami plastycznymi przypadnie do gustu każdemu.

Integracja sensoryczna Bydgoszcz

Witaj w naszej placówce. Jako przedszkole integracyjne w Bydgoszczy, dedykowane dzieciom z różnymi odmianami autyzmu, polecamy Państwu poznanie naszej pełnej oferty na pracę z maluchami specjalnej troski. Nasi doświadczeni pedagodzy oferują terapię zgodną z integracją sensoryczną, a więc nauką stopniowego kojarzenia bodźców zmysłowych z odpowiednią reakcją ciała, poprawę motoryki ruchowej, jak również odbieranie czy wyrażanie poprawnych emocji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęciowej.

Łóżeczko domek

Twoje dziecko marzy o namiocie lub szałasie w lesie? Dzięki naszej ofercie możesz dać mu to, czego pragnie i sprawić mu łóżeczko domek. Nasze produkty charakteryzują się skandynawską prostotą i minimalizmem. Stelaże znajdziesz w różnych kształtach i i kolorach. Mamy meble w kolorze białym, szarym lub naturalnym drewnianym.