Integracja Sensoryczna Wrocław

Poszukujesz placówki, w której pracuje się z dziećmi wykorzystując integrację sensoryczną we Wrocławiu? Skontaktuj się z przedszkolem Subrideo. W naszej placówce pracują pedagodzy i psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi o różnych zaburzeniach rozwoju emocjonalnego i intelektualnego. Oferujemy m.in. rzetelne rozpoznanie stopnia autyzmu, jak również zajęcia rozbudzające w dziecku szersze postrzeganie rzeczywistości oraz umiejętności społeczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Domy seniora Warszawa i okolice

Przedstawiamy Dom Rodzinny - placówkę dla seniorów. Domy spokojnej starości w Warszawie i okolicach oferują zróżnicowaną obsługę. U nas sprawujemy pieczę nad naszymi pensjonariuszami w trybie 24/7. Dbamy, aby niczego im nie brakowało i zawsze mieli dostęp do personelu pielęgniarskiego. Czas wolny codziennie umilają im zajęcia towarzyskie. Dużą zasługę w tym mają nasi znakomici wolontariusze, którzy chętnie odwiedzają placówkę pomagając nam w codziennych obowiązkach. Oferujemy pobyt stały i dzienny.

przedszkole Gdańsk Zaspa

Dla nas na pierwszym miejscu zawsze znajdują się potrzeby naszych podopiecznych. Niepubliczne przedszkole artystyczno-logopedyczne MegaMocni Zaspa to placówka prywatna na terenie Gdańska, w której przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie terapii logopedycznej. Wszystkim maluchom każdego dnia zapewniamy zajęcia z języka angielskiego, warsztaty muzyczno-plastyczne a także gimnastykę. Ponadto nasi wychowankowie mogą skorzystać z konsultacji z psychologiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z aktualnym cennikiem.