przedszkole Gdańsk Zaspa

Dla nas na pierwszym miejscu zawsze znajdują się potrzeby naszych podopiecznych. Niepubliczne przedszkole artystyczno-logopedyczne MegaMocni Zaspa to placówka prywatna na terenie Gdańska, w której przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie terapii logopedycznej. Wszystkim maluchom każdego dnia zapewniamy zajęcia z języka angielskiego, warsztaty muzyczno-plastyczne a także gimnastykę. Ponadto nasi wychowankowie mogą skorzystać z konsultacji z psychologiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z aktualnym cennikiem.

Nauka pływania dla dorosłych

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności sportowe, a jednocześnie zadbać o zdrowie i świetne samopoczucie? Nauka pływania dla dorosłych z Kuźnią Pływania to gwarancja sukcesu, która wynika z faktu, że zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

dodatkowe zajęcia dla młodzieży

Obecnie sprawne posługiwanie się językiem angielskim jest warunkiem koniecznym znalezienia pracy we właściwie każdym zawodzie. Nadrobienie braków szkolnych oraz podniesienie poziomu porozumiewania się zagwarantują organizowane przez nas dodatkowe zajęcia dla młodzieży. O edukację językową dziecka warto zadbać jak najwcześniej.

Globusy dla dzieci

Sklep oferuje produkty, które są jedocześnie zabawką, ozdobą i pomocą naukową. Globusy dla dzieci ułatwiają abstrakcyjne myślenie, pomagają zrozumieć i zapamiętać ruchy ziemi, rozmieszczenie kontynentów, oceanów, mórz i krajów. Produkty są dostępne w różnej wielkości, a niektóre mają funkcję podświetlenia.

pomoce dydaktyczne dla dzieci

Rozwój naszych pociech jest niezwykle ważny szczególnie w pierwszych latach życia. Dlatego nasza strona zawiera pomoce dydaktyczne dla dzieci. Mają one za zadanie wesprzeć małą motorykę, koncentrację, logiczne myślenie, lewą półkulę mózgu oraz koordynację zmysłowo-ruchową. Wszystkie produkty wykonane są z drewna i nie zawierają plastiku.