Księgowość Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne usługi rachunkowe! Specjalnością naszego biura jest księgowość w Szczecinie. Gwarantujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się popularnością na rynku. Świadczymy doradztwo podatkowe i usługi związane z finansami. Sprawdź!

doradztwo podatkowe

Czy wiesz, że standardowa obsługa księgowości opiera się przede wszystkim na systematyczności? My jednak wychodzimy poza standardy i sięgamy dalej. Bazując na swojej wiedzy, umiejętnościach oraz doświadczeniu jestesmy w stanie przygotowywać dla państwa bezpieczne i bardzo efektywne strategie podatkowe. Bill-1 to wsparcie w każdym aspekcie rachunkowości. Dzięki nam państwa działalność zyska solidne fundamenty rachunkowe, co pozwoli uskutecznić wiele dodatkowych i starannie przygotowanych strategii.

Tłumacz holenderski

W naszym biurze pracuje profesjonalny tłumacz (holenderski), który stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Najlepszego tłumacza holenderskiego znajdziesz właśnie u nas - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i przekonaj się o tym sam.

Euro kurs

Wszelkie transakcje dokonywane za pośrednictwem rynku Forex powinny być bardzo dokładnie przemyślane. Dlatego też tak ważne okazuje się doradztwo walutowe. Konsultacje ze specjalistami pozwolą dokonać odpowiedniego prognozowania oraz określić poziom ryzyka podejmowanych działań. Bez wątpienia przełoży się to na większą efektywność działania.

Praca tymczasowa przez agencję

Wiele osób pragnie w okresie przejściowym zdobyć źródło tymczasowych dochodów. Istnieje również taka grupa, której zależy na doświadczeniu oraz okresowym dochodzie. Właśnie dlatego funkcjonujemy jako agencja pracy tymczasowej. Dzięki nam każdy kandydat może podjąć się określonych zadań. Wszystkie oferty są wiarygodne.

Tłumacz języka niemieckiego

Przekład tekstów językowych dzieli się na dwie kategorie. Pierwsza z nich to przekład zwykły, który może wykonać każdy, kto posiada do tego odpowiednie umiejętności, natomiast drugi to translacja, gdzie tłumacz języka niemieckiego, by mógł je zgodnie z prawem dokonywać, jest zobligowany zdać oficjalny państwowy test.

Papier ksero A4

Oferujemy podstawowe artykuły biurowe niezbędne w każdym miejscu pracy takie jak papier ksero A4 oraz większy do codziennego druku dokumentów (biały i kolorowy). Oferujemy także modele o wyższej gramaturze, jak również rolki do kas. Osobom zajmującym się profesjonalnym rysunkiem technicznym proponujemy dostępne kalki kreślarskie.

Ubezpieczenie samochodu

Proponujemy polisy dla kierowców samochodów, motocykli ciągników rolniczych i innych. Oferowane ubezpieczenie samochodu OC gwarantuje np. bezpłatne holowanie dla poszkodowanego lub sprawcy wypadku. Polisa jest uznawana we wszystkich Krajach Unii Europejskiej. Program obejmuje też pomoc w razie awarii lub kłopotów drogowych.

Biuro księgowe

Usługami, które wyróżniają nas spośród wielu firm konkurencyjnych, jest outsourcing z zakresu spraw rachunkowych, który obejmuje działania prowadzone online. Nasze biuro księgowe stara się nie tylko wykonywać zlecenia w sposób rzetelny, ale także w zrozumiały sposób tłumaczyć wszelkie zawiłości klientom.

Outsourcing pracowników z europy wschodniej

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo produkcyjne, ale brakuje Ci specjalistów właściwie na każdym etapie? Możemy pomóc Ci w przeprowadzeniu skutecznej rekrutacji i pozyskać najlepszych kandydatów. Outsourcing pracowników z Europy Wschodniej to coś, w czym się specjalizujemy. Najczęściej udaje nam się znaleźć chętnych z Ukrainy.

badanie bilansu Warszawa

Sporządzanie dokumentacji to jedna z odpowiedzialności przedsiębiorstwa, która może się okazać przytłaczająca. Niektóre z nich są następnie obowiązkowo poddawane kontroli. Nasza firma przeprowadza badanie bilansu w Warszawie, które odbywa się w dwóch etapach. Rzetelny audyt sprawozdania finansowego pozwoli na lepsze zarządzanie firmą.

Licytacje komornicze Puławy

Ustawodawca przygotował szereg przepisów, które pozwalają na egzekucję zadłużenia. Obywatel ma prawo m.in. wybrać urzędnika, który zajmie się tą procedurą. Licytacje komornicze w Puławach przeprowadza Kancelaria Agnieszki Nowak. Na stronach internetowych zostały opublikowane niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Udostępniono również możliwość śledzenia zbliżających się sprzedaży publicznych mienia.