Biurka Kraków

Nasza firma oferuje meble biurowe i kuchenne oraz szafy na wymiar. Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej sprawia, że jesteśmy w stanie oferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych producenckich cenach. Serdecznie zapraszamy do Krakowa, gdzie również wykonujemy biurka na wymiar. Wszystkich potencjalnych klientów uprzejmie zapraszamy do poznania naszej oferty oraz kontaktu z naszą firmą.

Księgowość Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne usługi rachunkowe! Specjalnością naszego biura jest księgowość w Szczecinie. Gwarantujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się popularnością na rynku. Świadczymy doradztwo podatkowe i usługi związane z finansami. Sprawdź!

zabezpieczenie towaru podczas transportu

Specjalnością przedsiębiorstwa Export Pack Polska Sp. z o. o. jest produkcja opakowań oraz kompleksowe zabezpieczenie towaru podczas transportu drogą morską, lądową lub powietrzną. Każda z tych metod przewozu posiada własne cechy specyficzne i wymogi. Jeśli wiec chodzi na przykład o transport lotniczy, wszystkie nasze prace odpowiadają normom i przepisom IATA, czyli International Air Transport Association. Zapewniamy więc bezpieczeństwo ładunku oraz profesjonalną, niezawodną obsługę na każdym etapie przewozu.

Usługi księgowe Wrocław

Podstawowym zadaniem, jakie postawiło przed sobą nasze biuro, jest pomoc wszystkim Polakom, w prawidłowych rozliczeniach z fiskusem. Zakres działalności Biura Fiskas z Wrocłąwia obejmuje między innymi kompleksową księgowość, uzyskanie należnego zwrotu podatku, czy też benefitów (na przykład na dziecko). Zachęcamy do sprawdzenia pełnego zakresu naszej pomocy oraz do kontaktu w celu uzyskania profesjonalnej pomocy.

doradztwo podatkowe kraków

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura, w skład których wchodzi profesjonalne doradztwo podatkowe. Kraków to miasto, w którym mieści się nasza siedziba. Nasza oferta obejmuje nie tylko doradztwo podatkowe w Krakowie, ale również rozliczenia podatku, prowadzenie pełnej księgowości i inne usługi księgowe. Nasi klienci mogą nam zaufać, ich pieniądze są z nami bezpieczne. Gwarantujemy pełen profesjonalizm potwierdzony latami doświadczenia. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Księgowość internetowa

Dzięki naszym usługom przekonasz się, że każdy może prowadzić własną księgowość online. Nasz program oferuje możliwość samodzielnego wystawiania faktur i paragonów (także za pośrednictwem aplikacji mobilnej w telefonie komórkowym), rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, a także przypomina o terminach płatności.

biura rachunkowe kraków

Jeżeli prowadzisz mniejsze lub większe przedsiębiorstwo, to z całą pewnością zależy Ci na tym, aby wszystkie kwestie finansowe przebiegały w pełni sprawnie. Jeżeli liczysz na sprawdzone wsparcie z tego zakresu, to kompleksową pomocą posłuży Biuro Księgowości Sp. Z.o.o. - biuro rachunkowe w Krakowie. Do zakresu naszych działań należą: pełna obsługa księgowa, zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym, a także doradztwo podatkowe i finansowe, udzielanie porad prewencyjnych, a także reprezentowanie Klientów przed urzędami skarbowymi i ZUS.

akt notarialny Wrocław

Pisma urzędowe czy sądowe składane przez przedsiębiorców lub osoby fizyczne, muszą posiadać specjalistyczną sygnaturę, którą może im nadać tylko osoba uprawniona do tego w świetle właściwej ustawy. Kancelaria Notarialna Przemysława Bakalska - Sochaj we Wrocławiu, to miejsce w którym dokonamy między innymi potwierdzenia zgodności z oryginałem dla różnego rodzaju dokumentacji. Przyjmujemy klientów w sprawach majątkowych, małżeńskich czy też związanych z codzienną działalnością ich przedsiębiorstw.

usługi księgowe łódź

Polecamy Panstwu prowadzone przez nas usługi księgowe. Łódź biuro księgowo-rachunkowe Obuszko zaprasza zarówno osoby fizyczne, jak i prawne do korzystania z porad naszych specjalistów, a także do sprawdzenia, jakie usługi księgowe w Łodzi świadczymy dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

decyzja środowiskowa

W ramach oferowanych usług proponujemy Państwu między innymi: pomiary emisji zanieczyszczeń pyłowo gazowych, analizy emisji hałasu, badania fizykochemiczne odpadów, badania stanu zanieczyszczeń środowiska czy promieniowania elektromagnetycznego na danym obszarze. Decyzja środowiskowa w ofercie Ekoglob, to kompleksowy raport, na podstawie którego mogą Państwo ubiegać się o możliwość przeprowadzenia inwestycji na danym terenie. Szczegółową ofertę oraz zakres usług wykonywanych przez naszą firmę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

księgowość warszawa centrum

Specjalizujemy się w realizowaniu dla naszych Klientów, stanowiących małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa usług związanych z rachunkowością i rozliczeniami. Nasze biuro księgowe to kadra specjalistów, dzięki której będziecie Państwo mogli sporządzać odpowiednie, obligatoryjne akta, takie jak zestawienia finansowe i podatkowe, które przesyłane są do Urzędów Skarbowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Prowadzimy dla Państwa także działania obejmujące rozliczenia kadr i płac Waszych pracowników.

kpir katowice

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi dla Klientów Biznesowych w Katowicach. Prowadzimy KPiR oraz sporządzamy roczne sprawozdania podatkowe i okresowe informacje. MC-OFFICE świadczy również pomoc z zakresu kadr i płac oraz prowadzi dokumentację pracowniczą dla ZUS i asystę w trakcie kontroli. Sporządzamy analizy wskaźnikowe, raporty okresowe oraz sprawozdania finansowe. Na zlecenie naszych Klientów redagujemy również pisma i obsługujemy spotkania biznesowe oraz wykonujemy prace administracyjne.