doradztwo podatkowe

Czy wiesz, że standardowa obsługa księgowości opiera się przede wszystkim na systematyczności? My jednak wychodzimy poza standardy i sięgamy dalej. Bazując na swojej wiedzy, umiejętnościach oraz doświadczeniu jestesmy w stanie przygotowywać dla państwa bezpieczne i bardzo efektywne strategie podatkowe. Bill-1 to wsparcie w każdym aspekcie rachunkowości. Dzięki nam państwa działalność zyska solidne fundamenty rachunkowe, co pozwoli uskutecznić wiele dodatkowych i starannie przygotowanych strategii.

Tłumacz holenderski

W naszym biurze pracuje profesjonalny tłumacz (holenderski), który stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz liczyć na to, że zapewnimy Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Najlepszego tłumacza holenderskiego znajdziesz właśnie u nas - skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i przekonaj się o tym sam.

Praca tymczasowa przez agencję

Wiele osób pragnie w okresie przejściowym zdobyć źródło tymczasowych dochodów. Istnieje również taka grupa, której zależy na doświadczeniu oraz okresowym dochodzie. Właśnie dlatego funkcjonujemy jako agencja pracy tymczasowej. Dzięki nam każdy kandydat może podjąć się określonych zadań. Wszystkie oferty są wiarygodne.

Tłumacz języka niemieckiego

Przekład tekstów językowych dzieli się na dwie kategorie. Pierwsza z nich to przekład zwykły, który może wykonać każdy, kto posiada do tego odpowiednie umiejętności, natomiast drugi to translacja, gdzie tłumacz języka niemieckiego, by mógł je zgodnie z prawem dokonywać, jest zobligowany zdać oficjalny państwowy test.

Outsourcing pracowników z europy wschodniej

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo produkcyjne, ale brakuje Ci specjalistów właściwie na każdym etapie? Możemy pomóc Ci w przeprowadzeniu skutecznej rekrutacji i pozyskać najlepszych kandydatów. Outsourcing pracowników z Europy Wschodniej to coś, w czym się specjalizujemy. Najczęściej udaje nam się znaleźć chętnych z Ukrainy.

badanie bilansu Warszawa

Sporządzanie dokumentacji to jedna z odpowiedzialności przedsiębiorstwa, która może się okazać przytłaczająca. Niektóre z nich są następnie obowiązkowo poddawane kontroli. Nasza firma przeprowadza badanie bilansu w Warszawie, które odbywa się w dwóch etapach. Rzetelny audyt sprawozdania finansowego pozwoli na lepsze zarządzanie firmą.

Licytacje komornicze Puławy

Ustawodawca przygotował szereg przepisów, które pozwalają na egzekucję zadłużenia. Obywatel ma prawo m.in. wybrać urzędnika, który zajmie się tą procedurą. Licytacje komornicze w Puławach przeprowadza Kancelaria Agnieszki Nowak. Na stronach internetowych zostały opublikowane niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Udostępniono również możliwość śledzenia zbliżających się sprzedaży publicznych mienia.

farmy fotowoltaiczne

Specjalizujemy się w usługach z zakresu PV. Oferujemy przygotowanie na zlecenie inwestora lub dewelopera projektu systemów przetwarzających energię promieniowania słonecznego na użytkową. Ponadto jesteśmy w stanie pomóc w szukaniu gruntów pod farmy fotowoltaiczne, jak również załatwieniu wszelkich pozwoleń.

Kredyty hipoteczne

Ze względu na rosnącą liczbę osób, którym zależy na posiadaniu własnego mieszkania lub domu, coraz popularniejsze stają się kredyty hipoteczne. Nasza oferta w tym zakresie jest bardzo bogata i atrakcyjna. Oferujemy niskie oprocentowanie, ubezpieczenie, wyjątkowo długi okres spłaty i wiele innych udogodnień, aby w pełni dostosować się do Twoich możliwości. Przyjdź do nas, a nasi doradcy zaprezentują Ci najkorzystniejsze dla Ciebie kredyty hipoteczne, spośród których z pewnością wybierzesz interesującą ofertę.

Monitoring pojazdów

Jeśli poszukują Państwo skutecznego narzędzia, które pozwoli na usprawnienie zarządzania flotą transportową, to zachęcamy do zapoznania się z korzyściami, jakie daje system Satis. Wykorzystuje technologię GPS i pozwala na ciągły monitoring pojazdu. Zebrane dane są przesyłane do zintegrowanej bazy danych, co pozwala na wygenerowanie raportów oraz szybsze podjęcie ważnych decyzji w przypadku ewentualnych problemów. Ważnym elementem jest to, że bez trudu każdy przedsiębiorca wykryje nieuzasadnione upusty paliwa.