Adwokat Radom

Jedna z siedzib naszej kancelarii znajduje się w Radomiu. Świadczymy pomoc prawną w wielu dziedzinach. Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców, spółek, współdzielni. Każdy nasz adwokat czy radca jest uprawniony do udzielania porad prawnych ustnych i pisemnych. Kompleksowo obsługujemy długoterminowo, jak i pomagamy doraźnie.

prawo rodzinne Gdańsk

W przypadkach rozpraw, gdzie na wokandzie znajduje się sprawa rozwodowa lub dotyczy ona ustalenia kontaktów z dzieckiem, a Sąd wydał postanowienie to należy pamiętać otym, że jest ono natychmiast wykonalne. Adwokat rodzinny Paweł Szlas z Gdańska świadczy swoje usługi właśnie w zakresie tego typu postępowań.

monitoring wizyjny

Jedną z wielu form pozwalających na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa jest niewątpliwie monitoring wizyjny. Zamontowane kamery pozwalają odstraszyć potencjalnych przestępców i usprawniają obserwację np. budynku mieszkalnego. Dzięki obecnej technologii możliwe jest korzystanie z niego na odległość i obserwowanie sytuacji np. z ekranu telefonu.

Odstąpienie od umowy najmu

Jeśli dopuszczamy możliwość odstąpienia od pisma pozwalającego lokatorowi na zamieszkiwanie w naszej nieruchomości, musimy zawrzeć taki zapis w piśmie przed podpisaniem go przez lokatora. Takie wypowiedzenie umowy najmu mieszkania musi jednak mieć formę pisemną. Odstąpienie powinno również nastąpić przed wydaniem kluczy i lokalu.