Rozwody

Specjalizujemy się w prawie odszkodowań, spadkowym, pracy, rodzinnym, cywilnym i wielu innych kodeksach. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach karnych dotyczących wykroczeń i przestępstw każdego rodzaju, w tym również popełnionych przez osoby nieletnie. Prowadzimy rozwody, egzekucje alimentów, sprawy o przyznanie opieki nad dzieckiem czy ustalenie ojcostwa. Sporządzamy spis majątku spadkodawcy i pomagamy rozstrzygać spory o jego podział. Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka 63A.

Transport międzynarodowy Wielka Brytania

W ramach świadczonej przez kancelarię pomocy, możliwe jest odzyskanie pojazdów i towarów zatrzymanych przez służby celne w Wielkiej Brytanii. Wsparcie świadczone jest także, jeśli chodzi o transport międzynarodowy i przepisy z nim związane. Kancelaria może także reprezentować Klienta przed Tax Tribunal.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna jest ważną instytucją. Nie wystarczy sięgnąć do dokumentów rozwodowych i przejrzeć rubrykę: powód rozstania. Oczywiście znajdziemy tam: rozbieżności charakterów, brak możliwości porozumienia w kwestii dzieci i ich wychowania, a nawet dysonans na podstawie finansów. Ale przyczyny, wydaje mi się, są znacznie głębsze. Tempo życia, nieustanne gonienie za pracą i pieniędzmi, brak chwili spokoju na zadumanie się nad upływającym życiem i po prostu możliwości brak zwykłego bycia razem. A do tego łatwe pokusy.

Adwokat Radom

Jedna z siedzib naszej kancelarii znajduje się w Radomiu. Świadczymy pomoc prawną w wielu dziedzinach. Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców, spółek, współdzielni. Każdy nasz adwokat czy radca jest uprawniony do udzielania porad prawnych ustnych i pisemnych. Kompleksowo obsługujemy długoterminowo, jak i pomagamy doraźnie.

adwokat rodzinny Gdańsk

W przypadkach rozpraw, gdzie na wokandzie znajduje się sprawa rozwodowa lub dotyczy ona ustalenia kontaktów z dzieckiem, a Sąd wydał postanowienie to należy pamiętać otym, że jest ono natychmiast wykonalne. Adwokat rodzinny Paweł Szlas z Gdańska świadczy swoje usługi właśnie w zakresie tego typu postępowań.

Komornik Bydgoszcz

Na stronie bydgoszcz7.komornik.pl odnajdą Państwo informacje dotyczące działalności Michała Popiela. Jako doświadczony komornik sądowy jest to osoba posiadająca ogromną wiedzę oraz kompetencje w zakresie prowadzenia postępowania. Skutecznie prowadzi sprawy dotyczące windykacji należności i odzyskiwania długów.