Adwokat Radom

Jedna z siedzib naszej kancelarii znajduje się w Radomiu. Świadczymy pomoc prawną w wielu dziedzinach. Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców, spółek, współdzielni. Każdy nasz adwokat czy radca jest uprawniony do udzielania porad prawnych ustnych i pisemnych. Kompleksowo obsługujemy długoterminowo, jak i pomagamy doraźnie.

adwokat rodzinny Gdańsk

W przypadkach rozpraw, gdzie na wokandzie znajduje się sprawa rozwodowa lub dotyczy ona ustalenia kontaktów z dzieckiem, a Sąd wydał postanowienie to należy pamiętać otym, że jest ono natychmiast wykonalne. Adwokat rodzinny Paweł Szlas z Gdańska świadczy swoje usługi właśnie w zakresie tego typu postępowań.

Komornik Bydgoszcz

Na stronie bydgoszcz7.komornik.pl odnajdą Państwo informacje dotyczące działalności Michała Popiela. Jako doświadczony komornik sądowy jest to osoba posiadająca ogromną wiedzę oraz kompetencje w zakresie prowadzenia postępowania. Skutecznie prowadzi sprawy dotyczące windykacji należności i odzyskiwania długów.

Adwokat prawo pracy

Nasza kancelaria specjalizuje się w doradztwie, a także reprezentacji Państwa przed Sądem, jaką świadczy nasz adwokat. Prawo pracy, którym się zajmujemy, obejmuje rozmowy ze związkami zawodowymi czy wszelkie porady dotyczące zatrudnienia lub rozwiązania umowy. Wspieramy przy sytuacjach dyskryminacji oraz mobbingu.

Komornik sądowy Grudziądz

Masz problem z odzyskaniem zadłużenia? Komornik Sądowy Dominika Marta Branicka w Grudziądzu udzieli Ci wskazówek, jak starać się o uzyskanie tytułu wykonawczego w sądzie. Po rozpatrzeniu sprawy przez sąd będziesz mógł wszcząć egzekucję z majątku dłużnika. Sporządzamy wnioski, pisma, przeprowadzamy egzekucje.

monitoring wizyjny

Jedną z wielu form pozwalających na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa jest niewątpliwie monitoring wizyjny. Zamontowane kamery pozwalają odstraszyć potencjalnych przestępców i usprawniają obserwację np. budynku mieszkalnego. Dzięki obecnej technologii możliwe jest korzystanie z niego na odległość i obserwowanie sytuacji np. z ekranu telefonu.

prawnik online

Gdy mają Państwo do rozwiązania kwestię prawną, a czas jest istotnym czynnikiem, świetnym rozwiązaniem jest prawnik online. Dzięki niej bez wychodzenia z domu można uzyskać fachową poradę od wysokiej klasy fachowca. Online możemy szybko i łatwo uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania z wielu gałęzi prawa, co czyni taką poradę znakomitym wyjściem dla osób zapracowanych.

Odwołanie do KIO

Zamówienia publiczne muszą cechować się najwyższym stopniem przejrzystości oraz uczciwości organu, który zleca rozpisanie przetargu. Krajowa Izba Odwoławcza jest organem, który ma na celu badanie wszelkich zgłoszonych nieprawidłowości z nimi związanych. W serwisie profesjonalneprzetargi.pl znajdziecie Państwo wiele informacji dotyczących całego procesu.

Dozór elektroniczny adwokat Warszawa

Pomagamy w złożeniu wniosku przez osobę skazaną o określone wykonywanie wyroku. Zalicza się do tego dozór elektroniczny. Nasza kancelaria adwokacka mieści się w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Udzielamy najważniejszych informacji temat tej formy odbywania kary i oferujemy pomoc w sporządzeniu wniosku.

Odstąpienie od umowy najmu

Jeśli dopuszczamy możliwość odstąpienia od pisma pozwalającego lokatorowi na zamieszkiwanie w naszej nieruchomości, musimy zawrzeć taki zapis w piśmie przed podpisaniem go przez lokatora. Takie wypowiedzenie umowy najmu mieszkania musi jednak mieć formę pisemną. Odstąpienie powinno również nastąpić przed wydaniem kluczy i lokalu.