Rozwody

Specjalizujemy się w prawie odszkodowań, spadkowym, pracy, rodzinnym, cywilnym i wielu innych kodeksach. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach karnych dotyczących wykroczeń i przestępstw każdego rodzaju, w tym również popełnionych przez osoby nieletnie. Prowadzimy rozwody, egzekucje alimentów, sprawy o przyznanie opieki nad dzieckiem czy ustalenie ojcostwa. Sporządzamy spis majątku spadkodawcy i pomagamy rozstrzygać spory o jego podział. Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka 63A.

Transport międzynarodowy Wielka Brytania

W ramach świadczonej przez kancelarię pomocy, możliwe jest odzyskanie pojazdów i towarów zatrzymanych przez służby celne w Wielkiej Brytanii. Wsparcie świadczone jest także, jeśli chodzi o transport międzynarodowy i przepisy z nim związane. Kancelaria może także reprezentować Klienta przed Tax Tribunal.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna jest ważną instytucją. Nie wystarczy sięgnąć do dokumentów rozwodowych i przejrzeć rubrykę: powód rozstania. Oczywiście znajdziemy tam: rozbieżności charakterów, brak możliwości porozumienia w kwestii dzieci i ich wychowania, a nawet dysonans na podstawie finansów. Ale przyczyny, wydaje mi się, są znacznie głębsze. Tempo życia, nieustanne gonienie za pracą i pieniędzmi, brak chwili spokoju na zadumanie się nad upływającym życiem i po prostu możliwości brak zwykłego bycia razem. A do tego łatwe pokusy.

Adwokat Radom

Jedna z siedzib naszej kancelarii znajduje się w Radomiu. Świadczymy pomoc prawną w wielu dziedzinach. Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców, spółek, współdzielni. Każdy nasz adwokat czy radca jest uprawniony do udzielania porad prawnych ustnych i pisemnych. Kompleksowo obsługujemy długoterminowo, jak i pomagamy doraźnie.

adwokat rodzinny Gdańsk

W przypadkach rozpraw, gdzie na wokandzie znajduje się sprawa rozwodowa lub dotyczy ona ustalenia kontaktów z dzieckiem, a Sąd wydał postanowienie to należy pamiętać otym, że jest ono natychmiast wykonalne. Adwokat rodzinny Paweł Szlas z Gdańska świadczy swoje usługi właśnie w zakresie tego typu postępowań.

Komornik Bydgoszcz

Na stronie bydgoszcz7.komornik.pl odnajdą Państwo informacje dotyczące działalności Michała Popiela. Jako doświadczony komornik sądowy jest to osoba posiadająca ogromną wiedzę oraz kompetencje w zakresie prowadzenia postępowania. Skutecznie prowadzi sprawy dotyczące windykacji należności i odzyskiwania długów.

Adwokat prawo pracy

Nasza kancelaria specjalizuje się w doradztwie, a także reprezentacji Państwa przed Sądem, jaką świadczy nasz adwokat. Prawo pracy, którym się zajmujemy, obejmuje rozmowy ze związkami zawodowymi czy wszelkie porady dotyczące zatrudnienia lub rozwiązania umowy. Wspieramy przy sytuacjach dyskryminacji oraz mobbingu.