Rozwody

Specjalizujemy się w prawie odszkodowań, spadkowym, pracy, rodzinnym, cywilnym i wielu innych kodeksach. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach karnych dotyczących wykroczeń i przestępstw każdego rodzaju, w tym również popełnionych przez osoby nieletnie. Prowadzimy rozwody, egzekucje alimentów, sprawy o przyznanie opieki nad dzieckiem czy ustalenie ojcostwa. Sporządzamy spis majątku spadkodawcy i pomagamy rozstrzygać spory o jego podział. Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka 63A.

Znak towarowy

Zakładasz własną działalność? Zdobądź wszelkie pozwolenia na dysponowanie swoją marką. Dzięki naszym specjalistom z biura BG Patent dowiesz się, w jaki sposób należy zastrzec oraz zarejestrować znak towarowy. Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem w kwestii prawa autorskiego, a także służymy fachową poradą w trakcie procesu sądowego dotyczącego wykorzystania cudzego dzieła.

Upadłość konsumencka

Na stronie internetowej zostały zamieszczone informacje dotyczące usług świadczonych przez kancelarię adwokacka z Warszawy. Obsługiwana jest upadłość konsumencka, a także powiązane z nią sprawy. Oprócz tego pracownicy zajmują się problemami związanymi z długami, przykładowo po wzięciu kredytu we frankach.