Wywóz śmieci Poznań

Każdy kto ma jakiekolwiek problemy z dużą ilością odpadów znajdujących się na terenie posesji, ma możliwość skorzystania z naszych usług wywozu śmieci, które świadczymy na terenie Poznania oraz w jego okolicach. Zapewniamy w pełni fachowe podejście i niskie ceny, a wszystkie odpady po zabraniu od Klienta prawidłowo utylizujemy lub poddajemy do procesu ich przetwarzania. Posiadamy najlepsze kontenery oraz wykwalifikowanych pracowników, dla których nie ma trudnych zadań. Wieloletnie doświadczenie gwarancją udanej współpracy.

Rozwody

Specjalizujemy się w prawie odszkodowań, spadkowym, pracy, rodzinnym, cywilnym i wielu innych kodeksach. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach karnych dotyczących wykroczeń i przestępstw każdego rodzaju, w tym również popełnionych przez osoby nieletnie. Prowadzimy rozwody, egzekucje alimentów, sprawy o przyznanie opieki nad dzieckiem czy ustalenie ojcostwa. Sporządzamy spis majątku spadkodawcy i pomagamy rozstrzygać spory o jego podział. Kancelaria Adwokacka Dominika Fafińska przyjmuje Klientów w Gdańsku przy ulicy Księdza Robaka 63A.

Prawnik

Jeśli potrzebny jest Państwu do rozwiązania zagadnień czy problemów z różnych dziedzin prawa prawnik, Bydgoszcz jest miejscem, gdzie możecie Państwo skorzystać z licznych usług, jakie świadczy dla Państwa nasz radca prawy, który nie tylko zajmuje się doraźną pomocą dla klientów indywidualnych, ale także wykonuje kompleksowe usługi dla licznych przedsiębiorców, z którymi nawiązujemy stałą współpracę. W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo również usługi windykacyjne oraz wywiad gospodarczy.

Adwokaci Legnica

Podstawą sprawnego funkcjonowania naszej firmy są adwokaci. Legnica jest naszą siedzibą, jednak świadczymy usługi klientom z całego kraju. Nasi adwokaci oraz radcy prawni zajmują się udzielaniem porad prawnych i zastępstwem procesowym, a są to usługi skierowane do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Znak towarowy

Zakładasz własną działalność? Zdobądź wszelkie pozwolenia na dysponowanie swoją marką. Dzięki naszym specjalistom z biura BG Patent dowiesz się, w jaki sposób należy zastrzec oraz zarejestrować znak towarowy. Zajmujemy się specjalistycznym doradztwem w kwestii prawa autorskiego, a także służymy fachową poradą w trakcie procesu sądowego dotyczącego wykorzystania cudzego dzieła.

Monitoring ptaków

Nasza firma zajmuje się między innymi nadzorem oraz ekspertyzami ornitologicznymi. Oferujemy również monitoring ptaków, który pomaga określić, jakie zmiany zaszły w ich rozmieszczeniu oraz liczebności. Badania prowadzone są przez doświadczonego ornitologa przez kilkanaście miesięcy w celu uzyskania pełnego obrazu zjawisk zachodzących w przyrodzie.