Inowrocław noclegi

Zależy nam na tym, aby każdy z uczniów miał możliwość korzystania z możliwie najlepszych warunków socjalno-bytowych w trakcie przebywania poza miejscem zamieszkania i właśnie z myślą o tym powstała Bursa Szkolna Nr 1 w Inowrocławiu. Mamy do zaoferowania nie tylko znakomite noclegi, ale także gotowy do pomocy personel. Swoją pracę opieramy do ścisłej współpracy z młodzieżą, rodzicami i nauczycielami - tak, aby zoptymalizować wyniki szkolne osiągane przez naszych. Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Pokoje Kościelisko

Szukasz miejsca na urlop? Odpocznij w Tatrach, które wielością atrakcji przyciągają zarówno tych z Was, którzy lubią wypoczywać aktywnie oraz tych, którzy ze spokojem lubią zwiedzać galerie sztuki i muzea. Pokoje w naszej Willi Kościelisko są niezwykle komfortowe, a sam pensjonat posiada także salę kominkową oraz ogródek, w którym zrobisz grilla czy ognisko. Dzieci znajdą super zabawę w naszym pokoju dla nich przeznaczonym oraz na placu zabaw. Zobacz ceny w wybranej przez Ciebie porze roku i zarezerwuj nocleg.

Konferencje Kielce

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu w Kielcach. Posiadamy wygodne miejsca noclegowe w których będziecie mogli Państwo odpocząć i zrelaksować się. Oferta La Mar skierowana jest także do Klientów Biznesowych, organizujących konferencje i spotkania biznesowe. Dysponujemy aż sześcioma eleganckimi salami które są w stanie pomieścić od 15 do 160 osób.

Sala bankietowa Warszawa

W poszukiwaniu miejsca idealnie nadającego się zorganizowanie ekskluzywnego spotkania biznesowego lub też w celu przeszkolenia swoich pracowników w spokoju, warto jest skorzystać z propozycji hotelu Boss z Warszawy. W tym leżącym w Mazowieckim Parku Krajobrazowym obiekcie znajduje się świetna sala bankietowa. W niej znajdziecie ergonomiczne, wygodne meble, a obsługa pomoże wam w stworzeniu klimatu odpowiadającego uroczystości.

Wakacje nad morzem z dzieckiem

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego ośrodka, w którym moglibyście zatrzymać się nad Bałtykiem razem ze swoimi pociechami? Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze zaprasza w swe progi! Zorganizujemy komfortowe wakacje nad morzem z dzieckiem, zapewniając moc atrakcji zarówno najmłodszym, jak i dzieciom. Oprócz licznych standardowych aspektów - jak choćby eleganckie pokoje, znajdziecie też u nas Państwo między innymi strefę wellness, zaś dzieci mogą liczyć na plac zabaw, gdzie nawiążą więzi z rówieśnikami. Zapraszamy!

Obozy zimowe

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju obozy zimowe dla osób w każdym wieku. Nie musisz być dzieckiem, czy też reprezentantem młodzieży, aby skorzystać z naszej oferty na wyjazdy sportowe. Wystarczy, że masz chęci do nauki i wybierzesz sobie jeden ze sportów, w których kształcimy. Zawsze chciałeś nauczyć się narciarstwa, a nie byłeś pewny, czy dasz radę? Z nami na pewno uda Ci się osiągnąć zadowalający poziom. Nasza propozycja to kolonie, które z pewnością spotkają się z Twoim entuzjazmem.

Spotkania biznesowe

Borowiecki, to hotel w którym znajdują się przestronne sale konferencyjne, jak również profesjonalne sale szkoleniowe. Łódź - tutaj zlokalizowany został nasz obiekt i to właśnie tutaj odbywają się najciekawsze prezentacje oraz spotkania biznesowe. Sale szkoleniowe, które dostępne są w naszym centrum to zdecydowanie coś co spełnia oczekiwania zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych firm. Znajdą Państwo tutaj doskonałe warunki do przekazywania wiedzy oraz opanowywania konkretnego materiału szkoleniowego. Zapraszamy.