Sala bankietowa Warszawa

W poszukiwaniu miejsca idealnie nadającego się zorganizowanie ekskluzywnego spotkania biznesowego lub też w celu przeszkolenia swoich pracowników w spokoju, warto jest skorzystać z propozycji hotelu Boss z Warszawy. W tym leżącym w Mazowieckim Parku Krajobrazowym obiekcie znajduje się świetna sala bankietowa. W niej znajdziecie ergonomiczne, wygodne meble, a obsługa pomoże wam w stworzeniu klimatu odpowiadającego uroczystości.

Wakacje nad morzem z dzieckiem

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego ośrodka, w którym moglibyście zatrzymać się nad Bałtykiem razem ze swoimi pociechami? Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze zaprasza w swe progi! Zorganizujemy komfortowe wakacje nad morzem z dzieckiem, zapewniając moc atrakcji zarówno najmłodszym, jak i dzieciom. Oprócz licznych standardowych aspektów - jak choćby eleganckie pokoje, znajdziecie też u nas Państwo między innymi strefę wellness, zaś dzieci mogą liczyć na plac zabaw, gdzie nawiążą więzi z rówieśnikami. Zapraszamy!

Spotkania biznesowe

Borowiecki, to hotel w którym znajdują się przestronne sale konferencyjne, jak również profesjonalne sale szkoleniowe. Łódź - tutaj zlokalizowany został nasz obiekt i to właśnie tutaj odbywają się najciekawsze prezentacje oraz spotkania biznesowe. Sale szkoleniowe, które dostępne są w naszym centrum to zdecydowanie coś co spełnia oczekiwania zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych firm. Znajdą Państwo tutaj doskonałe warunki do przekazywania wiedzy oraz opanowywania konkretnego materiału szkoleniowego. Zapraszamy.

Pensjonat Wisła

Jeśli potrzebny jest Wam pensjonat w Wiśle to Renesans jest miejscem, gdzie doskonale spędzicie czas. Przygotowane przez nas noclegi pozwolą Wam na uzyskanie atrakcyjnej rozrywki w wakacje czy podczas weekendowych wypadów, a jednocześnie pozwolą na zaoszczędzenie pieniędzy. Przygotowane przez nas pokoje dostępne są bowiem dla wszystkich turystów w najbardziej atrakcyjnych cenach. Znajdziecie u nas wygodną i komfortową przestrzeń, sprawdzającą się dla rodzin z dziećmi, a także par czy grup przyjaciół.

Czarter jachtów

Poszukujecie ofert wakacyjnych, które zapewnią doskonały wypoczynek, dobrą zabawę i możliwość obcowania z przyrodą? Nasza firma poleca czarter jachtów i łodzi motorowych. Pozwolą one przemierzać wielkie jeziora, podziwiać otaczającą je przyrodę i oderwać myśli od codziennej rutyny. Zapraszamy do naszego portu, który znajduje się na Mazurach.

Nicolaus Toruń

Retman to elegancki i bardzo komfortowy hotel. Toruń przyciąga zarówno turystów, jak i przedsiębiorców. Miasto może poszczycić się wieloma zabytkami, ciekawymi trasami turystycznymi oraz prężnie się rozwijającą strefą biznesową. Naprawdę warto tu przyjechać! Najwygodniejsze i najtańsze noclegi znajdą Państwo w naszym hotelu. Oferujemy również możliwość zorganizowania konferencji, spotkań biznesowych, a także rozmaitych przyjęć okolicznościowych, takich jak wesela, komunie, chrzciny, czy jubileusze.