Wakacje nad morzem z dzieckiem

Zastanawiacie się Państwo nad wyborem odpowiedniego ośrodka, w którym moglibyście zatrzymać się nad Bałtykiem razem ze swoimi pociechami? Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze zaprasza w swe progi! Zorganizujemy komfortowe wakacje nad morzem z dzieckiem, zapewniając moc atrakcji zarówno najmłodszym, jak i dzieciom. Oprócz licznych standardowych aspektów - jak choćby eleganckie pokoje, znajdziecie też u nas Państwo między innymi strefę wellness, zaś dzieci mogą liczyć na plac zabaw, gdzie nawiążą więzi z rówieśnikami. Zapraszamy!

Luksusowy hotel nad morzem

Co można robić na plaży? Można pływać, spacerować, zwiedzać latarnie morskie i porty, można zajadać się lokalnymi smakołykami, albo kupować piękną biżuterię z naturalnych muszli lub z bursztynów. Nasz wspaniały hotel nad morzem znajduje się w pięknym turystycznym miasteczku, w którym możecie Państwo skorzystać z wszystkich nadmorskich atrakcji. W naszej ofercie znajdą Państwo jeszcze wspaniały salon SPA, w którym możecie Państwo zadbać o swoją urodę. Zachęcamy do spędzenia wakacji w naszym spaniałym ośrodku!

Konferencje pod Warszawą

Jeśli planujecie Państwo wyjazdowe, biznesowe konferencje pod Warszawą i szukacie odpowiedniej lokalizacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W Highland Conference Hotel posiadamy klimatyzowane sale ze sprzętem multimedialnym, zapewniamy pełną obsługę cateringową lub całodzienne wyżywienie oraz proponujemy komfortowe noclegi.

Watykan bilety wstępu

Jesteś w Rzymie i chcesz zwiedzić Watykan? A może dopiero planujesz odwiedzenie siedziby papieża? Koniecznie zapoznaj się z informacjami, które zebraliśmy na naszej stronie. Dowiesz się wszystkiego na temat godzin otwarcia muzeów watykańskich, a także poznasz koszty biletów i dowiesz się jak je zakupić.

Hotel spa góry

Witamy w naszym ośrodku Kocierz Hotel&SPA! W naszych pokojach wypoczniecie Państwo i skorzystacie ze zdrowotnych zabiegów, które wyeliminują wasze dolegliwości. Hotel SPA w górach to znakomity pomysł na urlop o każdej porze roku. W naszym hotelu w Beskidach możecie skorzystać z kąpieli siarczkowych dobrych na stany zapalne narządów ruchu.