Urny wyborcze

Artykuły Propagandowe to sklep z wieloletnimi tradycjami, który proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty okolicznościowe. Nasz asortyment obejmuje między innymi estetyczne i funkcjonalne urny wyborcze, które doskonale spełniają swoje zadanie w trakcie wyborów lokalnych i państwowych, a także wszelkiego rodzaju referendach.

Gadżety reklamowe dla firm

Jesteśmy przekonani, że oferta naszej agencji przykuje uwagę osób przedsiębiorczych. Można u nas nabyć bowiem wytrzymałe, eleganckie i przy okazji tanie gadżety reklamowe dla firm. Polecamy wspaniałe długopisy i kubki z nadrukami, które będą sympatycznym upominkiem dla kontrahentów lub dla klientów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

filmy promocyjne

Zdobądź przewagę nad konkurencją - postaw na skuteczne narzędzie marketingowe, jakimi są bez wątpienia filmy promocyjne. Ekipa z Premium Project jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkcje, które spełnią oczekiwania i wizje Klienta. Podążamy za trendami popularnymi w branży wideo, jednak za każdym razem zadbamy o to, aby stworzone przez nas dzieło było niepowtarzalne i unikatowe. Podejmujemy się również tworzenia profesjonalnych teledysków czy wideo instruktażowych dla pracowników danej korporacji.

Druk cyfrowy Wrocław

Specjalizujemy się w działalności usługowej, która ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do najlepszych rozwiązań z zakresu poligrafii. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK” oferuje druk cyfrowy wykonywany na nowoczesnych urządzeniach, które umożliwiają osiągnięcie najwyższej jakości produktu.

Podkładki korkowe

Wykonujemy w naszej firmie podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nośników reklamy jest tektura 2 mm lub beermat kaszerowany. Całość dodatkowo pokryta folią błysk zapewnia naszym produktom długotrwałość i estetyczny efekt. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku.