Urny wyborcze

Artykuły Propagandowe to sklep z wieloletnimi tradycjami, który proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty okolicznościowe. Nasz asortyment obejmuje między innymi estetyczne i funkcjonalne urny wyborcze, które doskonale spełniają swoje zadanie w trakcie wyborów lokalnych i państwowych, a także wszelkiego rodzaju referendach.

Druk cyfrowy Wrocław

Specjalizujemy się w działalności usługowej, która ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do najlepszych rozwiązań z zakresu poligrafii. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK” oferuje druk cyfrowy wykonywany na nowoczesnych urządzeniach, które umożliwiają osiągnięcie najwyższej jakości produktu.

Podkładki korkowe

Wykonujemy w naszej firmie podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nośników reklamy jest tektura 2 mm lub beermat kaszerowany. Całość dodatkowo pokryta folią błysk zapewnia naszym produktom długotrwałość i estetyczny efekt. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku.

budowa stoisk targowych

Jeśli należycie Państwo do grona osób, które dokładają wszelkich starań o to, aby możliwie na najwyższym poziomie prezentować się swoim Klientom biznesowym, z całą pewności niejednokrotnie wystawialiście swoje produkty na różnorodnych prezentacjach. Zajmujemy się budową stoisk targowych, jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z naszą firmą Optimo Expo System.

Stojaki teleskopowe do plakatów

Zapraszamy do poznania naszej oferty, w której znajdują się liczne akcesoria reklamowe. To produkty przeznaczone do przygotowywania efektownych promocji. Proponujemy m.in. stojaki teleskopowe do plakatów w kilku wymiarach. Wykonane z aluminium i stali świetnie nadają się do prowadzenia prezentacji lub ustawienia w witrynie sklepowej.

Aplikacje biznesowe

Zajmujemy się wprowadzaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie IT, marketingu oraz nowych technologii. Proponujemy aplikacje biznesowe, które wspomagają proces sprzedaży, w tym program, który pozwala swobodnie zarządzać nadchodzącymi konferencjami czy szkoleniami i wszystkimi informacjami z nimi związanymi.

Oklejanie witryn sklepowych

Wszystkie firmy, którym zależy na estetycznych i przyciągających uwagę materiałach promocyjnych zachęcamy do skorzystania z oferty pracowni reklamowej APR Centrum. Specjalizujemy się w tworzeniu kasetonów świetlnych a także liter przestrzennych. Ponadto zajmujemy się również takimi usługami jak profesjonalne oklejanie witryn sklepowych. Pracujemy jedynie na wysokiej jakości materiałach. W naszej ofercie znajduje się między innymi folia monomeryczna, dziurkowana, dekoracyjna, przeciwsłoneczna oraz antywłamaniowa. Zapraszamy do kontaktu.

Plakaty duży format Wrocław

Kilkunastoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam stworzyć plakaty w dużym formacie, które nie tylko doskonale zareklamują Twój biznes, ale także będą wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych (opady, promieniowanie UV). Druk w naszej pracowni we Wrocławiu odbywa się z wykorzystaniem znakomitych urządzeń, gwarantujących fotograficzną jakość materiałów!