Smycze reklamowe

Oferta naszej firmy to między innymi smycze reklamowe, za sprawą których będziecie mogli uzupełnić prowadzone kampanie promocyjne w Waszych przedsiębiorstwach. Przygotowane przez nas zostały materiały, na których nadrukowane zostaną wybrane przez Was emblematy, hasła, jak na przykład firmowe logo, nazwa etc.

Urny wyborcze

Artykuły Propagandowe to sklep z wieloletnimi tradycjami, który proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty okolicznościowe. Nasz asortyment obejmuje między innymi estetyczne i funkcjonalne urny wyborcze, które doskonale spełniają swoje zadanie w trakcie wyborów lokalnych i państwowych, a także wszelkiego rodzaju referendach.

Gadżety reklamowe dla firm

Jesteśmy przekonani, że oferta naszej agencji przykuje uwagę osób przedsiębiorczych. Można u nas nabyć bowiem wytrzymałe, eleganckie i przy okazji tanie gadżety reklamowe dla firm. Polecamy wspaniałe długopisy i kubki z nadrukami, które będą sympatycznym upominkiem dla kontrahentów lub dla klientów. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

filmy promocyjne

Zdobądź przewagę nad konkurencją - postaw na skuteczne narzędzie marketingowe, jakimi są bez wątpienia filmy promocyjne. Ekipa z Premium Project jest w stanie zaoferować wysokiej jakości produkcje, które spełnią oczekiwania i wizje Klienta. Podążamy za trendami popularnymi w branży wideo, jednak za każdym razem zadbamy o to, aby stworzone przez nas dzieło było niepowtarzalne i unikatowe. Podejmujemy się również tworzenia profesjonalnych teledysków czy wideo instruktażowych dla pracowników danej korporacji.

Stojaki reklamowe na ulotki

Platforma internetowa mocowanie.eu ułatwia swoim Klientom skuteczną prezentację materiałów informacyjnych oraz identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. W szerokiej ofercie, swoje miejsce znalazły również stojaki reklamowe różnego typu. Ich odmienne rodzaje pozwalają na dopasowanie odpowiedniego modelu do indywidualnych potrzeb.

Druk cyfrowy Wrocław

Specjalizujemy się w działalności usługowej, która ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do najlepszych rozwiązań z zakresu poligrafii. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK” oferuje druk cyfrowy wykonywany na nowoczesnych urządzeniach, które umożliwiają osiągnięcie najwyższej jakości produktu.

Podkładki korkowe

Wykonujemy w naszej firmie podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nośników reklamy jest tektura 2 mm lub beermat kaszerowany. Całość dodatkowo pokryta folią błysk zapewnia naszym produktom długotrwałość i estetyczny efekt. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku.