Urny wyborcze

Artykuły Propagandowe to sklep z wieloletnimi tradycjami, który proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty okolicznościowe. Nasz asortyment obejmuje między innymi estetyczne i funkcjonalne urny wyborcze, które doskonale spełniają swoje zadanie w trakcie wyborów lokalnych i państwowych, a także wszelkiego rodzaju referendach.

Podkładki korkowe

Wykonujemy w naszej firmie podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nośników reklamy jest tektura 2 mm lub beermat kaszerowany. Całość dodatkowo pokryta folią błysk zapewnia naszym produktom długotrwałość i estetyczny efekt. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku.

Oklejanie witryn sklepowych

Wszystkie firmy, którym zależy na estetycznych i przyciągających uwagę materiałach promocyjnych zachęcamy do skorzystania z oferty pracowni reklamowej APR Centrum. Specjalizujemy się w tworzeniu kasetonów świetlnych a także liter przestrzennych. Ponadto zajmujemy się również takimi usługami jak profesjonalne oklejanie witryn sklepowych. Pracujemy jedynie na wysokiej jakości materiałach. W naszej ofercie znajduje się między innymi folia monomeryczna, dziurkowana, dekoracyjna, przeciwsłoneczna oraz antywłamaniowa. Zapraszamy do kontaktu.

Druk ulotek

Graficy pracujący w naszym studiu przygotują dla Ciebie indywidualny projekt zaproszeń, folderów reklamowych, wizytówek, broszur oraz innych materiałów marketingowych przedstawiających spójny wizerunek Twojej firmy. Poza spersonalizowanym projektem oferujemy także druk ulotek, plakatów oraz banerów. Wyrabiamy także stemple i pieczątki beztłuszczowe, wykorzystując w tym celu technologię wylewek polimerowych.

Baloniki z logo

Jeśli chcesz zareklamować swoje stoisko na evencie i przyciągnąć do niego potencjalnych klientów, to doskonale sprawdzą się baloniki z logo. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych. Na zlecenie klientów wykonujemy także reklamy pneumatyczne dostępne w wielu rożnych kolorach i odporne na działanie promieni UV.

strategia wprowadzenia produktu na rynek

Oferujemy usługi konsultingowe, kreatywne oraz mediowe dla wszystkich, którzy potrzebują rozwiązań dla swojej firmy. Dobrze opracowana strategia wprowadzenia produktu na rynek zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu, a doświadczenie w tym obszarze niemal gwarantuje go. Właśnie dlatego warto podjąć z nami współpracę.

Usługi poligraficzne Poznań

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się grafiką, poligrafią i drukiem? Zapraszamy serdecznie do wnikliwego sprawdzenia usług oferowanych przez drukarnię Betmor. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wszystkich zamówień. Wszystkie szczegóły odnośnie współpracy znajdziecie Państwo na naszej witrynie internetowej.