Urny wyborcze

Artykuły Propagandowe to sklep z wieloletnimi tradycjami, który proponuje swoim klientom najwyższej klasy produkty okolicznościowe. Nasz asortyment obejmuje między innymi estetyczne i funkcjonalne urny wyborcze, które doskonale spełniają swoje zadanie w trakcie wyborów lokalnych i państwowych, a także wszelkiego rodzaju referendach.

Druk cyfrowy Wrocław

Specjalizujemy się w działalności usługowej, która ma na celu zapewnienie naszym Klientom dostępu do najlepszych rozwiązań z zakresu poligrafii. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „WRODRUK” oferuje druk cyfrowy wykonywany na nowoczesnych urządzeniach, które umożliwiają osiągnięcie najwyższej jakości produktu.

Podkładki korkowe

Wykonujemy w naszej firmie podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nośników reklamy jest tektura 2 mm lub beermat kaszerowany. Całość dodatkowo pokryta folią błysk zapewnia naszym produktom długotrwałość i estetyczny efekt. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku.

budowa stoisk targowych

Jeśli należycie Państwo do grona osób, które dokładają wszelkich starań o to, aby możliwie na najwyższym poziomie prezentować się swoim Klientom biznesowym, z całą pewności niejednokrotnie wystawialiście swoje produkty na różnorodnych prezentacjach. Zajmujemy się budową stoisk targowych, jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, skontaktuj się z naszą firmą Optimo Expo System.

Stojaki teleskopowe do plakatów

Zapraszamy do poznania naszej oferty, w której znajdują się liczne akcesoria reklamowe. To produkty przeznaczone do przygotowywania efektownych promocji. Proponujemy m.in. stojaki teleskopowe do plakatów w kilku wymiarach. Wykonane z aluminium i stali świetnie nadają się do prowadzenia prezentacji lub ustawienia w witrynie sklepowej.