Fotografia ciążowa

Propozycją, którą kieruję do Państwa jest fotografia ciążowa. Łódź to miasto, w którym organizuję sesje plenerowe, jak również w studio. Zapewniam doskonałą fotografię, która z pewnością sprawi Państwu wiele radości podczas sesji, jak również po latach. Zapraszam serdecznie do skorzystania z propozycji!

Zespoły weselne

Szukasz oprawy muzycznej na jeden z najważniejszych dni w życiu? Zespoły weselne to coś więcej niż tylko utwory - gramy w 100% na żywo zapewniają różnorodność i elastyczność, a także dobry smak oraz wyczucie chwili. Doświadczeni muzycy korzystają z różnych gatunków - od klasyki, poprzez rytmy hiszpańskie, muzykę ludową, rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej.

saksofony

Sonore to sklep muzyczny dla każdego, w którym znajdą Państwo sprzęt dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Nieważne, czy zaczynają Państwo uczyć się grać na gitarze, czy posiadają własny zespół rockowy, ważne, że nasza oferta jest tak bogata, że na pewno znajdziecie tu Państwo coś dla siebie. Nasz sklep posiada bogaty asortyment, na który składają się klarnety, saksofony, flety oraz wiele innych!

Nauka tańca Śląsk

Jeżeli na imprezach nie chcą już Państwo dłużej podpierać ścian i maja ochotę zawojować parkiet, serdecznie zapraszamy na nasze kursy. Nauka tańca w naszej szkole w Zabrzu nie opiera się wyłącznie na poznawaniu konkretnych kroków, ale na spontanicznym oddaniu się muzyce i poczuciu wyjątkowego klimatu.

Ceramiczna figurka kota

Proponujemy wszystkim z Państwa ozdoby do domu o niebanalnych kształtach oraz wyjątkowych zdobieniach m.in. misy, doniczki oraz ceramiczne figurki kota. Nasze produkty z pewnością spełnią oczekiwania wszystkich miłośników bardzo oryginalnych ozdób. W naszym sklepie znajduje się bardzo szeroki asortyment różnorodnych produktów o wspaniałych zdobieniach, które znajdą zastosowanie w rozmaitych pomieszczeniach w domu - począwszy od kuchni, a skończywszy na salonie.

Galeria sztuki współczesnej

Zajmujemy się promocją polskiej sztuki współczesnej wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza galeria sztuki współczesnej działa w miejscowości Podkowa Leśna pod Warszawą. Znajdziecie u nas polskich artystów jak i wystawy zagraniczne, na przykład kolekcje japońskich mieczy takich jak Katana, Nihonto czy Shinken.

Śląskie szlagiery

Region Polski południowej słynie ze swojej muzyki rozrywkowej. Jednym z gatunków charakterystycznych dla tego obszaru są śląskie szlagiery. Stanowią one nieodłączny element różnych uroczystości i imprez okolicznościowych. Chwytliwe teksty i rytmiczna muzyka potrafią zachęcić nawet najbardziej opornych do wyjścia na taneczny parkiet.

ręcznie malowane obrazy

To właśnie nasze obrazy ręcznie malowane spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Proponujemy tylko sprawdzone i przede wszystkim najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Zależy nam na ich zadowoleniu, dlatego proponujemy oryginalne ręcznie malowane obrazy, atrakcyjne ceny i kreatywne pomysły na wyposażenie wnętrz!