Galeria sztuki współczesnej

Zajmujemy się promocją polskiej sztuki współczesnej wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza galeria sztuki współczesnej działa w miejscowości Podkowa Leśna pod Warszawą. Znajdziecie u nas polskich artystów jak i wystawy zagraniczne, na przykład kolekcje japońskich mieczy takich jak Katana, Nihonto czy Shinken.

Kubek dla dziadka

Chcesz swojej babci zrobić doskonały prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy? A może poszukujesz idealnego upominku dla kochanego dziadka? Nasz kubek personalizowany z całą pewnością będzie wręcz doskonały do tego, aby wywoływać radość u każdego, kogo nim obdarujesz. Zapraszamy do jego wyboru w naszym sklepie z prezentami.

Profesjonalne buty do tańca

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdziecie państwo najlepsze, wykonane z doskonałych materiałów profesjonalne buty do tańca, odznaczające się lekkością, a także pięknym wykonaniem. Pozwolą wam na oddanie się w pełni swojej pasji, zapewnią maksymalną wygodę, a do tego będą idealnie prezentowały się na każdych stopach. Posiadamy obuwie do tanga, baletu, salsy oraz wielu innych rodzajów zabawy, dzięki czemu z pewnością będziecie zadowoleni. Oferujemy zarówno modele męskie i damskie.

Aparaty natychmiastowe

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów fotograficznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi aparaty natychmiastowe. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez oznak zużycia.

Sklep z plakatami Kraków

Chociaż obrazy są niezwykle atrakcyjnym elementem wystroju wnętrz domów i biur, to jednak coraz częściej wykorzystuje się również inne formy. Nasz sklep z plakatami oferuje piękne ozdoby, które doskonale prezentują się przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy na stronę internetową, aby zapoznać się z całą ofertą.