Galeria sztuki współczesnej

Zajmujemy się promocją polskiej sztuki współczesnej wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza galeria sztuki współczesnej działa w miejscowości Podkowa Leśna pod Warszawą. Znajdziecie u nas polskich artystów jak i wystawy zagraniczne, na przykład kolekcje japońskich mieczy takich jak Katana, Nihonto czy Shinken.

Kubek dla dziadka

Chcesz swojej babci zrobić doskonały prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy? A może poszukujesz idealnego upominku dla kochanego dziadka? Nasz kubek personalizowany z całą pewnością będzie wręcz doskonały do tego, aby wywoływać radość u każdego, kogo nim obdarujesz. Zapraszamy do jego wyboru w naszym sklepie z prezentami.

Tabliczki znamionowe

W firmach często pracownicy posiadają identyfikatory, dzięki którym mogą dostać się do budynku czy po nim przemieszczać. Takie identyfikatory posiadają obowiązkowo smycze firmowe. Dzięki takiej identyfikacji wizualnej wiadomo, kto w jakiej firmie pracuje, gdy w biurowcu mieści się dużo biur różnych korporacji. Jednak smycze o nie tylko wymysł firm prywatnych, często w urzędach pracownicy też posiadają takie gadżety, aby nosić, ze sobą identyfikatory. Tabliczki znamionowe ostatnio także zyskały sporą popularność. Szczególnie wśród firm wysoce specjalistycznych.