Fotografia ciążowa

Propozycją, którą kieruję do Państwa jest fotografia ciążowa. Łódź to miasto, w którym organizuję sesje plenerowe, jak również w studio. Zapewniam doskonałą fotografię, która z pewnością sprawi Państwu wiele radości podczas sesji, jak również po latach. Zapraszam serdecznie do skorzystania z propozycji!

fotografia reklamowa warszawa

Działam na terenie Warszawy, zapewniając najwyższy standard obsługi przedsiębiorcom z miasta oraz z innych regionów kraju i zza granicy. Istotnym obszarem mojej działalności jest fotografia reklamowa. Wykonuję sesje na zlecenie Klientów z różnych branż, dostosowując ich charakter do koncepcji promocji. Przygotowuję zdjęcia produktów oraz na strony internetowe, które diametralnie odmieniają ich szatę graficzną. Chętnie podejmuję się nowych wyzwań. Do każdego podchodzę z głową pełna pomysłu i zaangażowaniem.

Zespoły weselne

Szukasz oprawy muzycznej na jeden z najważniejszych dni w życiu? Zespoły weselne to coś więcej niż tylko utwory - gramy w 100% na żywo zapewniają różnorodność i elastyczność, a także dobry smak oraz wyczucie chwili. Doświadczeni muzycy korzystają z różnych gatunków - od klasyki, poprzez rytmy hiszpańskie, muzykę ludową, rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej.

saksofony

Sonore to sklep muzyczny dla każdego, w którym znajdą Państwo sprzęt dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Nieważne, czy zaczynają Państwo uczyć się grać na gitarze, czy posiadają własny zespół rockowy, ważne, że nasza oferta jest tak bogata, że na pewno znajdziecie tu Państwo coś dla siebie. Nasz sklep posiada bogaty asortyment, na który składają się klarnety, saksofony, flety oraz wiele innych!