Galeria sztuki współczesnej

Zajmujemy się promocją polskiej sztuki współczesnej wśród szerokiego grona odbiorców. Nasza galeria sztuki współczesnej działa w miejscowości Podkowa Leśna pod Warszawą. Znajdziecie u nas polskich artystów jak i wystawy zagraniczne, na przykład kolekcje japońskich mieczy takich jak Katana, Nihonto czy Shinken.

Kubek dla dziadka

Chcesz swojej babci zrobić doskonały prezent, który wywoła uśmiech na jej twarzy? A może poszukujesz idealnego upominku dla kochanego dziadka? Nasz kubek personalizowany z całą pewnością będzie wręcz doskonały do tego, aby wywoływać radość u każdego, kogo nim obdarujesz. Zapraszamy do jego wyboru w naszym sklepie z prezentami.

Tabliczki znamionowe

W firmach często pracownicy posiadają identyfikatory, dzięki którym mogą dostać się do budynku czy po nim przemieszczać. Takie identyfikatory posiadają obowiązkowo smycze firmowe. Dzięki takiej identyfikacji wizualnej wiadomo, kto w jakiej firmie pracuje, gdy w biurowcu mieści się dużo biur różnych korporacji. Jednak smycze o nie tylko wymysł firm prywatnych, często w urzędach pracownicy też posiadają takie gadżety, aby nosić, ze sobą identyfikatory. Tabliczki znamionowe ostatnio także zyskały sporą popularność. Szczególnie wśród firm wysoce specjalistycznych.

Fotolustro

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji udanych imprez okolicznościowych. Bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się ostatnio fotolustro, czyli urządzenie umożliwiające wykonywanie wyjątkowych selfie, które uświetnią każdą imprezę. Zapraszamy do kontaktu w szczególności z okolic Pszczyny i Katowic.

Muzyka bez opłat

Najnowsze hity z radia? A może ulubiona retro płyta? Jeśli chcesz, żeby stanowiły oprawę Twojego lokalu, to musisz liczyć się z uiszczaniem konkretnych kwot OZZ. Jeżeli jednak nie chcesz tego robić, to muzyka bez opłat z pewnością Ci się spodoba. Na naszej stronie znajdziesz wiele playlist, które wystarczy, że wykupisz raz i możesz cieszyć się piękną oprawą przez cały czas bez dodatkowych kosztów.

Keyboard

Każdy pasjonat muzyki z pewnością znajdzie coś w naszym sklepie. Szczególnej uwadze polecamy profesjonalny keyboard. W swojej ofercie posiadamy produkty marki Yamaha o 1460 brzmieniach oraz 433 stylach akompaniamentów. Poza tym proponujemy także instrumenty klawiszowe od producentów, takich jak Korg, Roland czy Ketron. Pianina cyfrowe z naszej oferty doskonale sprawdzą się zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących muzyków. Na nasz asortyment przygotowaliśmy różne atrakcyjne promocje. Serdecznie zapraszamy.