Fotografia ciążowa

Propozycją, którą kieruję do Państwa jest fotografia ciążowa. Łódź to miasto, w którym organizuję sesje plenerowe, jak również w studio. Zapewniam doskonałą fotografię, która z pewnością sprawi Państwu wiele radości podczas sesji, jak również po latach. Zapraszam serdecznie do skorzystania z propozycji!

Zespoły weselne

Szukasz oprawy muzycznej na jeden z najważniejszych dni w życiu? Zespoły weselne to coś więcej niż tylko utwory - gramy w 100% na żywo zapewniają różnorodność i elastyczność, a także dobry smak oraz wyczucie chwili. Doświadczeni muzycy korzystają z różnych gatunków - od klasyki, poprzez rytmy hiszpańskie, muzykę ludową, rock, pop, jazz aż do poezji śpiewanej.

saksofony

Sonore to sklep muzyczny dla każdego, w którym znajdą Państwo sprzęt dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Nieważne, czy zaczynają Państwo uczyć się grać na gitarze, czy posiadają własny zespół rockowy, ważne, że nasza oferta jest tak bogata, że na pewno znajdziecie tu Państwo coś dla siebie. Nasz sklep posiada bogaty asortyment, na który składają się klarnety, saksofony, flety oraz wiele innych!

Wirtualne spacery po domach

Proponujemy innowacyjne rozwiązanie, które wybraną nieruchomość przedstawi w jak najlepszym świetle. Wirtualne spacery po domach to niezawodny sposób na przyciągnięcie dużej ilości potencjalnych nabywców. Osoby zainteresowane mają dużo dokładniejszy wgląd we wnętrza nieruchomości niż w przypadku tradycyjnych zdjęć.

Malowanie pokoju dziecka

Proponujemy realizacje wykończeniowe, które nadadzą ścianom oryginalnego i nieszablonowego wyglądu. Malowanie pokoju dziecka odbywa się za pomocą nietoksycznych farb wodnych, dzięki którym możemy stworzyć motywy roślinne, zwierzęce lub sportowe. Tak wykonane dekoracje ścienne będą odzwierciedlać pasję i indywidualny charakter każdego malucha.

Nauka tańca Śląsk

Jeżeli na imprezach nie chcą już Państwo dłużej podpierać ścian i maja ochotę zawojować parkiet, serdecznie zapraszamy na nasze kursy. Nauka tańca w naszej szkole w Zabrzu nie opiera się wyłącznie na poznawaniu konkretnych kroków, ale na spontanicznym oddaniu się muzyce i poczuciu wyjątkowego klimatu.