siatki zgrzewane na wymiar

W ofercie sklepu znajdują się tkaniny techniczne sprzedawane na rolkach o różnej długości. Klienci mogą u nas nabyć siatki zgrzewane na wymiar - w arkuszach zamkniętych lub otwartych. Produkty są niezwykle uniwersalne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych oraz ogrodzeniach.

Doosan części zamienne

Posiadamy szeroki wybór komponentów i narzędzi dla branży budowlanej, przemysłowej lub instalacyjnej. Sprzedajemy produkty Doosan - części zamienne w postaci młotów wyburzeniowych, filtrów odpowietrznika lub kół do koparek. Nadają się do urządzeń wykorzystywanych przy pracach rozbiórkowych oraz montażowych.

Części do maszyn budowlanych

Prowadzimy nie tylko sklep, ale także prężnie działającą stację obsługi narzędzi. Znajdziesz tam części do maszyn budowlanych, których potrzebujesz. Proponujemy elementy zamienne w niskich cenach. Otrzymasz także fachową poradę od naszych specjalistów. Zapraszamy do naszych sklepów po wszystko, co niezbędne podczas budowy.

Zszywki typ 53

Jeżeli potrzebne Państwu doskonałej jakości zszywki - wchodząc na naszą stronę znajdziecie się w odpowiednim miejscu. Jesteśmy przekonani, że naprzeciw Waszym oczekiwaniom wyjdzie zarówno wybór z jakim spotkacie się w prowadzonym przez nas sklepie, a także sama jakość proponowanych przez nas produktów.

wywóz gruzu Rumia

Oferujemy nie tylko rozbiórkę budynków mieszkalnych czy przemysłowych, ale i recykling elementów murów. Wywóz gruzu w Rumii to jedna z usług, która pozwala nie tylko na uprzątnięcie terenu, ale i wzmocnienie skarp powstałymi odpadami. Posiadamy pozwolenie na ich transport, składowanie oraz odzysk, również odpadów niebezpiecznych.

praca w Hiszpanii dla polaków

Poszukujemy dobrych sprzedawców i agencji nieruchomości chcących podjąć współpracę w dziedzinie pośrednictwa sprzedaży. Praca w Hiszpanii dla Polaków jest dostępna już od dziś, gdyż poszukujemy nie tylko handlowców, lecz także brokerów kredytowych i ubezpieczeniowych. Do rozmów zapraszamy także lokalne biura sprzedażowe.

Strona 2 z 2 « 1 2