Traktory ogrodowe

Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją maszyn do pielęgnacji ogrodu. Autoryzowany diler Stiga oraz Iseki prowadzi działalność stacjonarną oraz online. W ofercie proponuje kosiarki, traktory ogrodowe czy pilarki. Maszyny są przeznaczone do pracy całorocznej, zawsze wtedy, kiedy teren zielony wymaga interwencji. Dużą popularnością cieszą się roboty koszące, które same wykonują większość pracy w sposób automatyczny. Dystrybutor oferuje też cięższy sprzęt, jak ciągniki komunalne i przemysłowe oraz górskie.

akcesoria bambusowe

Poszukujesz pięknych dodatków, które upiększą Twoją przestrzeń? Akcesoria bambusowe dostępne w ofercie naszego sklepu mogą Ci się spodobać. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi organizery do szuflad, deski na sery czy specjalne półki na wannę. Gadżety z naturalnych materiałów z pewnością ocieplą każde wnętrze.

Plakaty do pokoju dziecięcego

Zapraszamy do sklepu Cre8Wall, gdzie znajdziesz szeroki wybór plakatów do pokoju dziecięcego. Twoje dziecko lubi misie, czy może woli motyw maszyn budowlanych? W naszym sklepie znajdziesz plakaty i naklejki, które z pewnością dopełnią wystrój pokoju Twojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Strona 2 z 2 « 1 2